O firmie

Firma „JARMA” została założona w 1999 r. przez jej obecnego właściciela Jarosława Machel i nadal dynamicznie się rozwija.

Zakład włókienniczy od początku zajmuje się produkcją wypełnień, które wykorzystywane są w meblarstwie, produkcji kołder i poduszek a także maskotek pluszowych, legowisk dla zwierząt, śpiworów i wielu innych asortymentów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta. Mamy stałych, sprawdzonych dostawców surowców, potrzebnych do produkcji naszych wyrobów. Dzięki temu zapewniamy powtarzalną i wysoką jakość produktów.

Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Jesteśmy cenionym partnerem co potwierdza wciąż rosnąca liczba Klientów oraz doskonała opinia ze strony firm, z którymi współpracujemy. A są wśród nich przedsiębiorstwa liczące się na rynku. Każde nasze zamówienie dostarczamy w określonym przez Klienta terminie i do wyznaczonego przez niego miejsca. Cenimy sobie długofalową współpracę i jesteśmy do niej znakomicie przygotowani, dysponując wieloletnim doświadczeniem, szerokim zapleczem magazynowym, własnym transportem oraz wykwalifikowanym zespołem.

Nasze wypełnienia wytwarzane są na własnych maszynach, wyprodukowanych przez naszą firmę „JARMA-TECH”. Zakład włókienniczy „JARMA” przyczynia się także do ochrony środowiska, posiadając zezwolenie na przetwarzanie odpadów włókienniczych oraz odpadów pianki poliuretanowej.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo dołączyć do grona naszych stałych Klientów!